Bonami naživo! Pojďte si nás osahat do pražského Mánesu

Bonami naživo! 21. a 22. 5. se společně potkáme v pražském Mánesu na Lemarketu. Dorazíte? Dorazte! Těšit se můžete na náš „domeček“ plný designu, úplně nový hrneček z Bonami kolekce za speciální cenu, originální plakáty české umělkyně Lény Brauner i na naši otevřenou náruč a příjemné posezení na Karupu. V sobotu i neděli od 10 hodin ráno.

„Domeček“ plný designu

Společně s architektonickým studiem Versatile jsme pro účely Lemarketu vytvořili „Bonami domeček“. „Interiér domečku je koncipovaný jako obývací pokoj s kuchyňským koutem. Plně jsme ho zařídili kousky z Bonami a návštěvníkům poskytne domácké útulné prostředí, ve kterém si odpočinou od shonu na Lemarketu,“ popisuje architekt Daniel Pružina z Versatile koncept našeho stánku.

Vizualizace: Versatile
Vizualizace Bonami „domečku“ na Lemarketu. Zdroj: Versatile

„Chceme, aby Bonami bylo nejen místem, na které si vzpomenete, když si budete chtít zařídit interiér, ale aby bylo také místem inspirace a dobrých nápadů pro váš domov. Obojí jsme chtěli do našeho stánku vtisknout a myslím, že se nám to povedlo. Náš domeček je nejen odrazem toho, jak lze s Bonami věcmi reálně bydlet, ale ukazuje také, jak si chytře poradit s malým prostorem, a já už se těším, až si k nám lidé přijdou třeba i jen tak posedět na Karupu,“ odhaluje David Šiška, CEO Bonami, kde se nápad s domečkem vzal.

Nový hrníček „Pura Vida“ v Bonami kolekci

Na Lemarketu si také budete poprvé moct osahat (a za speciální cenu i koupit) nový, už čtvrtý hrneček z Bonami kolekce, tentokrát od brněnské ilustrátorky Petry Bartoňkové, kterou asi spíš znáte pod přezdívkou Petruccya. Hrneček se jmenuje Pura Vida.

Petra Bartoňková alias Petruccya je autorkou nového hrníčku z kolekce Bonami, který dostal jméno Pura Vida. Foto: Martina Kočařová
Petra Bartoňková alias Petruccya je autorkou nového hrníčku z kolekce Bonami, který dostal jméno Pura Vida. Foto: Martina Kočařová

„Třetinu svého života jsem prožila na Kostarice, kde snad stokrát za den používají slovní spojení Pura Vida. Dalo by se říct, že pokud správně chápete a vyslovujete Pura Vida, zvládli jste 30 % kostarické španělštiny. Pura Vida je taková odpověď na všechno. Může to znamenat pozdrav, poděkování, souhlas, vyjádření radosti. Je to prostě sdělení o tom, že všechno je v pohodě, a kdyby nebylo, stačí si říct Pura Vida a připomenout si tím, že život je krátký a je třeba ho prožít. A tak jsem ani chvíli neváhala nad tím, jaké by téma Bonami hrnečku mělo být. Bylo to Pura Vida,“ odkrývá Petra příběh nového hrnečku. „Přeji vše, kdo budou mít hrneček doma, aby si každý den užili právě ve stylu Pura Vida,“ dodává.

Zdroj: Bonami.cz Nový, čtvrtý hrneček z Bonami kolekce byl navržen speciálně pro Lemarket, kde bude možné si ho za speciální cenu také koupit. Zdroj: Bonami.cz
Nový, čtvrtý hrneček z Bonami kolekce byl navržen speciálně pro Lemarket, kde bude možné si ho za speciální cenu také koupit. Zdroj: Bonami.cz

„Hrneček Pura Vida jsme vytvořili speciálně u příležitosti Lemarketu, kde ho poprvé také představíme,“ vysvětluje za Bonami Zuzana Mandincová, ředitelka marketingu. „Chybět nebudou ani předchozí kousky z Bonami kolekce, na kterých jsme spolupracovali s dalšími umělci, a já se na to moc těším. Celá kolekce je nádherná, sama nevím, pro který bych se rozhodla nejraději, proto jsem moc zvědavá na ohlasy od návštěvníků Lemarketu.“

Kromě Bonami kolekce hrnečků se můžete těšit na plakáty svérázné umělkyně Lény Brauner a připravená pro vás máme i další překvapení.

Lena Brauner
Na Lemarketu si budete moct koupit i plakáty naší oblíbené umělkyně Lény Brauner

Zapište si do kalendáře

Lemarket se koná v pražském Mánesu, Masarykovo nábř. 250/1, 110 00, a to 21. 5. (10 – 21) a 22. 5. (10 – 19), vstupné je 70 Kč, ale pro prvních 30, kteří řeknou heslo „Bonami“, máme vstup zdarma. Náš Bonami stánek najdete hned u vchodu, za prodejem lístků vlevo.

Více informací o Lemarketu najdete na www.lemarket.cz. O práci studia Versatile se dočtete v našem rozhovoru s Danielem Pružinou. Rozhovor s Petruccyou si přečtěte zde.

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate