Škola volá! Vybavte malé i velké studenty

Prázdniny se nekompromisně překlopily do své druhé poloviny a škola je za rohem. A co to znamená? Velké přípravy! My na Bonami myslíme na budoucí prvňáčky i zdatné středoškoláky. A proto můžete každé srpnové úterý vídat kampaně, které připraví všechny školou povinné na nový školní rok plný vědění a zábavy.

Škola volá! Vybavte prvňáčky i vysokoškoláky
Škola volá! Vybavte prvňáčky i středoškoláky

První srpnový týden vybavíme dětské pokojíčky. Pomůžeme s doladěním detailů i výběrem nábytku pro děti, které navštíví školu poprvé, i pro ty, jejichž školní docházka se chýlí ke konci.

Kde jinde dělat domácí úkoly než ve vlastním pracovním koutku?
Kde jinde dělat domácí úkoly než ve vlastním pracovním koutku?

Následuje výbava školní tašky. A to od populární značky LEGO®! V kampani najdete obědové boxy, lahve na pití, všelijaké psací potřeby i roztomilé penály.

V aktovce nesmí chybět svačina a lahev s vodou
V aktovce nesmí chybět svačina a lahev s vodou

O týden později na vás bude čekat kampaň nabitá papírenskými potřebami, které školák nemůže postrádat. Kromě klasických sešitů, tužek a pravítek můžete školou povinné potěšit i blýskavými propiskami, netradičními penály a všemi dalšími vychytávkami, díky kterým budou mezi dětmi za hvězdu.

Tužky, guma, propisky, pravítko. Opravdu v penálu nic nechybí?
Tužky, guma, propisky, pravítko. Opravdu v penálu nic nechybí?

Poslední kampaň vám pomůže zbavit se stresu z příprav na poslední chvíli. Nachystáme pro vás vše, co nový školní rok vyžaduje a to všechno skladem, abyste měli kompletní výbavu co nejdříve doma ♥

A abychom návrat vašich ratolestí zpříjemnili i vám, přichystali jsme si soutěž, kterou budete moci najít na našich facebookových stránkách a to už 27. srpna. Soutěžit budete o balíček školní výbavy, který potěší malé i velké. Zúčastníte se také?

 

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate