5 otázek pro vyšívací guru Evu Adamcovou

Vystudovaná módní návrhářka před pár lety propadla vášni vyšívání, kterou se rozhodla předávat dál. Eva v rámci projektu Love Revamp pořádá kurzy vyšívání, které mají hned několik přínosů. Naučíte se něco nového, dokonale si uklidníte nervy a navíc zkrášlíte svoje oblečení. O tom, jak jsme si kurzy užily my děvčata z Bonami, si můžete přečíst v magazínu. A v dnešním článku se dozvíte, jak Eva bydlí, pro jaké interiérové doplňky má největší slabost a co v nejbližší době plánuje.

já
Designérka Eva Adamcová, která stojí za projektem Love Revamp

1. Jak bys charakterizovala svou tvorbu pomocí pěti slov?

Nápadů fůra, ruce jen jedny.

Eva vyšívá gif-big
Eva v akci. Foto: archiv Evy Adamcové

2. Na čem právě pracuješ?

Tento týden mi začala nová várka kurzů moderní výšivky, tak pracuji na tom, abych odváděla dobrou práci a studentky byly spokojené. Dále na podzim/zimu chystám tematické workshopy, které budou jak v Praze tak v dalších městech ČR. Mám v hlavě ještě jeden vánoční projekt, ale nevím, jestli ho nakonec stihnu.

06
Soustředěné studentky na Evině kurzu. Foto: Eva Adamcová

3. V jakém stylu bylo zařízené  první samostatné bydlení?

Popravdě na svoje první úplně samostatné bydlení pořád ještě čekám. Ideálně tam budou dřevěné podlahy, vysoké stropy a já se to pokusím nezaneřádit nepotřebnými věcmi.  Chtěla bych si vybavení bytu poskládat ze zrenovovaných kousků nábytku z blešáků či půdy, doplnit barevnými textiliemi a určitě bych si chtěla pořídit alespoň jeden ručně tkaný kilim z Turecka. Líbí se mi, když z interiéru dýchá teplo, na dokonale sladěné detaily a minimalismus mě neužije.

4. Pro jaké interiérové kousky máš největší slabost?

Vzhledem ke svému zaměření asi pro textilie, nejlépe nějakou poctivou ruční práci, nad tím se vždycky nejvíc rozplývám …

Vysivani
A takhle vypadá poctivá ruční práce v Evině podání … foto: Eva Adamcová

5. Co nového sis naposledy pořídila do domu/bytu?

Ušila jsem si nové povlečení, aby se mi krásně spalo.

A po pěti otázkách a odpovědích následuje pět věcí z Bonami, které Evu nejvíc zaujaly.

LoveRevamp
Rohožka Keep Calm, Deštník Aristofox, Měděná lampa, Dřevěná stolička, Světlo do USB

 

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate