5 důvodů proč si zamilovat Moleskine

Legendární značku Moleskine asi není třeba dlouze představovat, protože srdce milovníků nápaditých zápisníků pro ně buší už dávno. Jestli jste ale přece jen ještě neměli tu čest, začátek nového roku je správný čas, kdy se lépe seznámit. Moleskine, které právě teď najedete i u nás na Bonami, je totiž ikona mezi zápisníky a diáři! A proč jsme si je tolik zamilovali?

Moleskine_notebooks
Zdroj: Moleskine

1. Nesmrtelná klasika

Klasické jednobarevné zápisníky mají čistý, jednoduchý a přesto stylový design. Nemusíte se stydět, až svůj zápisník (diář, skicář, …) vytáhnete ve společnosti nebo na pracovní schůzce.

2. Ráj pro milovníka papírnictví

Jestli jste vysazení na diáře, sešity, psací a jiné potřeby určitě si vyberete. Jejich nabídka je opravdu bohatá. Najdete zde zápisníky, diáře, skicáře, sešity, city a reportérské notýsky. Existují i speciální Passions zápisníky, které jsou zaměřeny na vaše zájmy. Do těch si můžete zapisovat oblíbené knihy, recepty a filmy. K mání je i travel, fitness nebo kočičí deník. Čas od času se objeví i limitovaná edice. Nás třeba baví kolekce se Simpsonovými nebo Malým princem.

Zdroj: Moleskine
molekine_simpsons_limited_edition (6)
Zdroj: Moleskine

3. Papír až na prvním místě

I přes všechny superlativy, které nabízí, je nejcennější kvalita papíru. Ten je sice tenký, ale neobsahuje kyseliny, které časem způsobují jeho rozpad. Budete mít tak jistotu, že si vaše denní záznamy, myšlenky a nápady budou moci přečíst i vnoučata vašich vnoučat. Tedy pokud svůj zápisník samozřejmě nevyhodíte (ale kdo by to dělal?!).

4. Srdcovka slavných malířů a spisovatelů

Legendární zápisníky posloužily i takovým velikánům, jako byl Ernest Hemingway nebo Vincent Van Gogh. A vy budete další!

3_Volant
Zdroj: Moleskine

5. Více než jen zápisník

Je dokonale multifunkční. Poslouží nejen pro vaše zápisky a nápady, ale také jako podložka pod hrnek s horkým nápojem, zátiší na vašem pracovním stole nebo jako nezbytný prvek pro fotku na Instagram.

11136306_10153251496902049_2645252450741866069_o
Zdroj: Moleskine

A co vy a Moleskine? Máte mezi zápisníky a diáři svého favorita? Ulovte si ten svůj vysněný v naší aktuální kampani!

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate