3 nablýskané tipy: Proměňte obývák ve sváteční oázu

Obývací pokoj. To je místo pro zasloužený odpočinek. Neměla by tam chybět pohodlná pohovka pro relaxaci po těžkém dni, pohodlné křesílko, do něhož se schoulíte s oblíbenou knihou, a doplňky, jež promění místnost ve vaši soukromou oázu klidu. Takové doplňky by měly být něčím zvláštním, dodávají totiž interiéru osobitost a vám pocit, že jste doma. Nebojte se proto odvážných polštářků s dlouhým chlupem či flitry nebo veselých dekorací, které vnesou do obývacího pokoje tu správnou jiskru. Inspirujte se naší proměnou minimalisticky vybaveného interiéru v místo hýřící vánoční atmosférou!

farebmná paleta
Inspirační barevná paleta našeho obývacího pokoje.

1. Střízlivá pohovka + odvážné polštářky = ♥
Čím víc polštářků, tím více pohodlí! Tyto měkkoučké zázraky jsou přesně tím, co během svátků potřebujete jako sůl, ostatně víte o lepší příležitosti, kdy se jen tak válet a odpočívat? Zkuste kombinaci zářivých barev, metalických odlesků a heboučkých chlupáčů! Pohrávejte si s odstíny zlaté, stříbrné a červené, která k Vánocům tak neodmyslitelně patří. Díky jednoduchosti pohovky se nemusíte nijak omezovat.

vankuse_edited
Barvy, lesk a extravagance, to pravé pro pohodové Vánoce. Foto: Bartosz Swierszczek
collage_pillows
1. Polštář Shiny 2. Polštář Pom Pom 3. Polštář Burundi

2. Malé dekorace na konferenční stolek

Co by to bylo za Vánoce, kdybyste u sledování pohádek a lenošení nemohli uzobávat cukroví a jiné dobroty? Proto potřebujete v blízkosti nějaký odkládací prostor, třeba konferenční stolek! Ale nezapomínejte ani ten náležitě vyzdobit, k čemuž přijdou vhod menší dekorace. Ty slaďte s polštářky a navažte tak pevné spojení mezi pohovkou a stolkem v podobě nesmrtelné slavnostní kombinaci zlaté, stříbrné a červené. Do průzračného skla nasypte pochutiny nebo šišky a Vánoce mohou začít!

dekorácie
Také nízky konferenční stolek si zaslouží nejednu dekoraci! Foto: Bartosz Swierszczek
collage_dekorácie
1. LED svíčka 2. Věnec Dakls 3. Dekorace Vorsteen

3. Když se potká klasické křeslo a dřevěný houpací koník…
Kvalitní a pohodlí křeslo je kouskem, který vám nedopřeje odpočinek jen o Vánocích, ten si vás bude hýčkat celoročně! Proto bude ideální, když jej sladíte s pohovkou a okolním vybavením obývacího pokoje cialis online overnight. Nemusíte si nutně pořizovat celou sedací soupravu, stačí sladit styly a barvy. Ostatně i křeslo si zaslouží mít vlastní osobnost. Ozvláštnit jej můžete opět měkkými dekoracemi, jako jsou polštářky či chlupatiny.

O Vánocích se však schází celá rodina, a tak vám pravděpodobně jen křeslo a pohovka nevystačí. Řešením jsou stylové pletené pufy, díky nimž každý interiér působí mladistvě a uvolněně. Rádi experimentujete? V tom případě se nebojte zakomponovat tradičního houpacího koníka, kouzelný doplněk, jemuž děti propadnou na první zhoupnutí!

koník edited
Neformální posezení na pletených pufech a hravý houpací koník? To je zaručený recept na prolomení ledů! Foto: Bartosz Swierszczek
collage_obyvacka
1. Ovčí kožešina Sheep 2. Pískový pletený puf ZicZac 3. Houpací kůň Maison

Komentáře

komentářů

1 Comment

  1. Pingback: Barva Vánoc 2017 - Inspiri

Navigate