10 tipů na svatební dary, které nadchnou

Vybrat ten správný svatební dar je opravdu umění. Proto vám přinášíme výběr originálních dárků pro novomanžele, se kterými se trefíte do vkusu každého.

1. Stylové stolování

Pořiďte šťastnému páru balíček pro první společnou snídani. Krásné hrnečky a misky doplňte o kvalitní čaj či voňavou kávu, přidat můžete i kávové příslušenství. Nezapomeňte ani na oblíbené cereálie a další dobroty. Vše krásně zabalte a promyšlený dárek na svatbu je na světě!

Konvice na kávu House Doctor
Konvice na kávu House Doctor

2. Krásné vzpomínky

Svatba je začátkem opravdového rodinného života, a k němu bezesporu patří i maličkosti, které dělají domov domovem. Stěna ozdobená fotografiemi by neměla chybět v žádném hnízdečku lásky, rám na fotografie se bude jistě hodit.  

Rámeček na svatební fotografie Mr Wonderful
Rámeček na svatební fotografie Mr Wonderful

3. Drobnost pro radost

Co takhle místo společného svatebního daru vybrat malou pozornost pro ženicha a nevěstu zvlášť? Pány potěší třeba sportovní výbava, praktická elektro vychytávka nebo hodinky. Dámy ocení kupříkladu krásný šperk nebo přírodní kosmetiku. My nedáme dopustit na tu od Meraki. Hodí se také nastavit si jasný rozpočet. Inspirujte se našimi tipy na dárky do 249 Kč, radostmi do 499 Kč nebo pozornostmi do 999 Kč.

Kosmetika Meraki
Kosmetika Meraki

4. Měkoučké snění

Ten nejsladší spánek je v čerstvě povlečené posteli. Nové povlečení je jedním z příkladů praktických svatebních dárků, které udělají velkou parádu. Pokud si nevíte rady, jaké vybrat, poradíme vám v našem Magazínu v článku Jak vybrat povlečení.

Povlečení Spring
Povlečení Spring

Tip pro Vás: Hledáte-li originální svatební dar, tak se zkuste podívat na magazín svatebniasistentka.cz. Určitě novomanžele mile překvapíte.

5. Nohy v teple

Že jsou měkké dárky nuda? To už dávno neplatí. Pokud hledáte vtipný svatební dárek, jsou veselé ponožky s hravými vzory skvělou volbou, s níž rozhodně nešlápnete vedle.

Ponožky Many Mornings Bonjour France
Ponožky Many Mornings Bonjour France

6. Cestovní inspirace

Spoustu už toho procestovali, čeká je svatební cesta a mnoho dalších dobrodružství. Sedí to? Pak zvažte obdarovat novomanžele skvělou mapou, v níž si mohou vyznačit, kde všude už byli a kam se ještě vydají.

Nástěnná mapa Palomar Pin World
Nástěnná mapa Palomar Pin World

7. Venkovní pohoda

Kdo by nerad relaxoval na čerstvém vzduchu? Báječným parťákem pro prosluněné lenošení může být závěsné houpací křeslo nebo síť. K dispozici jsou i modely, které lze zavěsit do stropu, takže není třeba vzrostlých stromů a zahrady, tyhle kousky totiž můžete umístit i na terasu nebo balkon.

Závěsná houpačka Cacoon
Závěsná houpačka Cacoon

8. Zahradní párty

Miluje ženich grilování? Nebo snad nevěsta ráda pořádá letní setkání s přáteli? Bez té správné výbavy se neobejdou.

Kolekce Navigate Sevilla
Kolekce Navigate Sevilla

9. Novomanželská startovací výbava

Na míru šitý výběr šikovných maličkostí pro novomanžele je jedním z nejosobnějších dárků ke svatbě, které si dovedeme představit. Začněte taškou, do které se vše pohodlně vejde, a přihazujte do ní drobnosti, které oběma přijdou při společné cestě životem vhod.

Taška Rex London Folk Dove
Taška Rex London Folk Dove

10. Splněný sen

Nevybrali jste si z našich nápadů na dárky novomanželům? Dárkový poukaz nikdy nezklame. Zvolit můžete podle vašich finančních možností a obdarovaný bude mít při výběru volnou ruku. To je výhra pro obě strany!

Dárkový poukaz Bonami
Dárkový poukaz Bonami

Pomohl vám článek vybrat dary pro budoucí novomanžele? Podělte se s tipy se svými blízkými, kteří také tápou.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate